ÚvodProfilProduktyTabletyČapíkyTopické prípravkyVodné a liehové roztoky, olejeZdravotnícke pomôckyVýživové doplnkyVeterinárne prípravkyTopické prípravky určené na ďalšie spracovanie v lekárniSuroviny pre lekárneNOVINKYVýrobaZmluvná výrobaKvalitaObchodFotogalériaKontaktyKde nás nájdeteHlásenie nežiaducich účinkov

UNGUENTUM LENIENS GALVEX
Zmäkčujúca masť
Dermatologikum

UNGUENTUM ICHTHAMMOLI 10% GALVEX Zloženie: Borax (bórax), cera alba (biely vosk) , cetylis palmitas (cetylpalmitát), helianthi annui oleum raffinatum (slnečnicový olej), ricini oleum virginale (ricínový olej), geranii etheroleum (gerániový olej), aqua purificata (čistená voda).

Charakteristika: Zmäkčujúca masť s vysokým obsahom slnečnicového oleja a včelieho vosku. Pri roztieraní masti na pokožke sa uvoľňuje voda, ktorá pri odparovaní pôsobí chladivo. Ostatné tukovité zložky prenikajú do horných vrstiev pokožky, ktorú zvláčňujú a premasťujú.

Indikácie: Masťový základ na prípravu magistraliter. Na premastenie poškodenej kože (napr. vplyvom čistiacich prostriedkov). Na ošetrenie suchej alebo hyperkeratotickej kože (ichtyóza, chronické ekzémy, psoriáza). Drobné popáleniny, obareniny.


Použiteľnosť:
18 mesiacov

Balenie:
1 kg, 2 kg
back