ÚvodProfilProduktyTabletyČapíkyTopické prípravkyVodné a liehové roztoky, olejeZdravotnícke pomôckyVýživové doplnkyVeterinárne prípravkyTopické prípravky určené na ďalšie spracovanie v lekárniSuroviny pre lekárneNOVINKYVýrobaZmluvná výrobaKvalitaObchodFotogalériaKontaktyKde nás nájdeteHlásenie nežiaducich účinkovCertifikáty surovín
Gáfrová masť s ichtamolom
Vitajte Gáfrová masť s ichtamolom má protizápalový, hojivý a protisvrbivý účinok.  
Holtov krém
Vitajte Holtov krém svojim protizápalovým a protisvrbivým účinkom potláča sprievodné príznaky ekzémov a upokojuje podráždenú pokožku.  
Octanový krém
Vitajte Octanový krém má účinok adstringentný, pôsobí mierne chladivo a zastavuje kapilárne krvácanie. Taktiež má antipruriginózne a slabé antiseptické účinky.  
Pasta s rybím olejom
Vitajte Liečebný účinok kožnej pasty je založený na kombinácii použitých účinných látok - rybieho oleja a oxidu zinočnatého. Rybí olej je bohatý na vitamíny A a D2...  
Tekutý púder
Vitajte Suspenzia s oxidom zinočnatým, ktorý pôsobí slabo adstringentne a mierne antisepticky. Tlmí svrbivé pocity a na aplikovaných miestach pokožku vysušuje.  
Tekutý púder s mentolom
Vitajte Suspenzia s oxidom zinočnatým, ktorý pôsobí miestne vysušujúco a protisvrbivo. Mentol pôsobí chladivo na pokožku a tým zmierňuje svrbenie a pálenie.