ÚvodProfilProduktyTabletyČapíkyTopické prípravkyVodné a liehové roztoky, olejeZdravotnícke pomôckyVýživové doplnkyVeterinárne prípravkyTopické prípravky určené na ďalšie spracovanie v lekárniSuroviny pre lekárneNOVINKYVýrobaZmluvná výrobaKvalitaObchodFotogalériaKontaktyKde nás nájdeteHlásenie nežiaducich účinkov

SUPPOSITORIA GLYCERINI GALVEX

SUPPOSITORIA GLYCERINI GALVEX Zloženie:
Liečivo: Glycerolum 85% (glycerol 85%) 2,06 g v 1 čapíku.

Pomocné látky: natrii carbonas decahydricus (dekahydrát uhličitanu sodného), acidum stearicum (kyselina stearová), aqua purificata (čistená voda).

Charakteristika: Glycerol viaže vodu, zmäkčuje stolicu, zväčšuje jej objem a uľahčuje jej odchod pri zápche. Účinok sa objaví po 10 - 20 minútach.

Indikácie: Glycerínové čapíky používajú dospelí a deti staršie ako 10 rokov na liečbu zápchy rôzneho pôvodu, napr. pri zmene prostredia, životosprávy, pri dlhodobom pripútaní na lôžko, po operácii, pri zahustenej a zatvrdnutej stolici, v ťarchavosti, šestonedelí a počas dojčenia, pri dlhodobej zápche na nácvik pravidelného odchodu stolice.

Kontraindikácie:
Hypersenzitivita na niektorú zložku lieku. Ileus, bolesti brucha nejasného pôvodu, análne fisury, krvácajúce hemoroidy. Čapíky nie sú určené deťom do 10 rokov (limitujúca je veľkosť čapíka).

Použiteľnosť:
24 mesiacov

Balenie:
10 čapíkov

Kúpiť online

Pozorne si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa

back